آراد برندینگ
خانه / کمپوست گیاهی / ابعاد و وزن کمپوست قارچ دکمه ای

ابعاد و وزن کمپوست قارچ دکمه ای

ابعاد و وزن کمپوست قارچ

شاید اولین سوالی که با نگاه کردن به یک کمپوست در ذهن تداعی شود، ابعاد کمپوست مورد نظر است. چرا ما باید طول و عرض و ارتفاع کمپوست را بدانیم؟ این ابعاد به چه درد کار ما میخورند؟ وزن تقریبی کمپوست چقدر است؟ چگونه می توانیم از این اطلاعات در پیشبرد کار خود استفاده کنیم؟
در پاسخ باید گفت که اگر چنانچه ابعاد کمپوست مورد نظرمان را ندانیم و اقدام به قفسه بندی سالن کشت کنیم در نهایت مقداری از فضا را از دست می دهیم یا دچار کمبود فضا، روی قفسه ها خواهیم شد. می دانیم که کمپوست بلوکی بهترین گزینه برای سالن قفسه بندی شده می باشد و این کمپوست معمولا در ابعاد 40*60 و با ارتفاع 20 سانتی متر ساخته می شود و با اوزان 17 تا 20 کیلو به بازار عرضه می شود. با داشتن عرض کمپوست، میتوانیم عرض قفسه ها را در ابعاد 80، 120 و 160  بسازیم و این بدین معنی است که قفسه با عرض 80، دو کمپوست و قفسه 120، سه کمپوست را در عرض خود جای می دهد. بهتر است از قفسه 80 درحواشی و کنار دیوار استفاده کنیم و قفسه های به عرض 120 و 160 را در وسط سالن بکار بگیریم تا از هر دو طرف به قفسه دسترسی داشته باشیم.
طول قفسه نیز به طول سالن کشت بستگی دارد و معمولا طول سالن را بگونه ای انتخاب می کنند که رطوبت ساز بتواند، رطوبت مورد نیاز سالن را به انتهای آن برساند.
کمپوست مرغوب با ابعاد استاندارد را از ما بخواهید.

مطلب پیشنهادی

کمپوست خانگی

بازار فروش کود کمپوست خانگی

آیا برای تهیه کود کمپوست خانگی در بازار با مشکل روبرو هستید؟کارشناسان فروش این مرکز …

پاسخی بگذارید