آراد برندینگ
خانه / کمپوست خانگی / بازار تولید کمپوست قارچ خانگی

بازار تولید کمپوست قارچ خانگی

بازار تولید کمپوست قارچ در ایران بیشتر به سمت قارچ دکمه ای معطوف شده است. این بازار فصلی است و در پاییز و زمستان رونق دارد ولی در تابستان و اواخر بهار به دلیل شرایط سخت کشت و پرورش، از رونق و تولید می اُفتد و بیشتر قارچ کاران در این فصول به استراحت می پردازند و سالن های خود را برای پاییز و اول مهر آماده می کنند.
مهمترین فاکتور در پرورش قارچ دکمه ای، دمای سالن است و اگر سالن دار بتواند فاکتور دما را بطور کامل در اختیار بگیرد، لجام کار را در دست گرفته و بر همه چیز مسلط خواهد بود. سؤالی که مطرح می شود اینست که تولید قارچ خانگی و بازار فروش این محصول چگونه است؟ در پاسخ باید گفت که تولید قارچ خانگی پس از تعیین مکان مناسب و قفسه بندی آن صورت می گیرد تا بتوان از فضا حداکثر استفاده را کرد و باردهی قارچ خانگی بصورت روزانه و به مقدار چند کیلوگرم در روز خواهد بود و بهترین خریداران این محصول، همسایه ها و آشنایان شما هستند.
کمپوست های قارچ بصورت آماده و بذر زده شده قابل عرضه به تمام نقاط کشور هستند و شرکت تولیدی تجاری ct7 تنها نمایندگی مجاز فروش کمپوست های قارچ در کشور است که آمادگی دارد با تمام قارچ کاران کشوری و خاورمیانه همکاری لازم جهت فروش و صادرات این محصول را داشته باشد. برای برقراری ارتباط با واحد بازرگانی و تجاری شرکت کافیست که از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش کمپوست

فروش انواع ورمی کمپوست خانگی باکیفیت

چگونه می توان یک ورمی کمپوست خانگی باکیفیت تهیه کرد؟ آیا از اماکن فروش انواع …

پاسخی بگذارید