آراد برندینگ
خانه / کمپوست خانگی / عرضه اینترنتی کمپوست غنی شده گیاهی

عرضه اینترنتی کمپوست غنی شده گیاهی

امروزه کود های شیمیایی گوی سبقت را از کود های اُرگانیک و طبیعی ربوده اند. تقریبا کسی نیست که از مضرات کود های شیمیایی بی خبر باشد. در کشور ما علاوه بر نبود زیر ساخت های مناسب برای تولید کمپوست های گیاهی، دسترس پذیری و سهل الوصول بودن کود های شیمیایی نیز باعث شده اند تا جامعه کشاورزی به سمت این کود ها هجوم بیاورند. کمپوست های غنی شده گیاهی روی محصولات مختلفی آزمایش شده اند و چون کشور ما در کمربند خشک کره زمین واقع شده است، در طول سالیان آتی می توان برای این محصولات اُرگانیک آینده روشنی را متصور شد.
کمپوست های غنی شده گیاهی نوعی محرک گیاهی هستند که در بستر کمپوست گونه قرار گرفته اند و از اصلاح کننده های آلی خاک به شمار می روند. برای تولید این کمپوست ها از روش های علمی، مدرن و فرآیند های اُکسیداسیون استفاده شده است که از به هدر رفتن مواد مغذی و املاح معدنی داخل کمپوست جلوگیری می کند.
عرضه اینترنتی این محصول در فروشگاه ct7 آغاز شده است و ما آمادگی داریم این محصول را بصورت عمده و در تناژ بالا در اختیار کشاورزان، باغداران و گلخانه داران محترم قرار دهیم. کافیست از طریق شماره های زیر با واحد بازرگانی و فروش شرکت ما در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش کمپوست

فروش انواع ورمی کمپوست خانگی باکیفیت

چگونه می توان یک ورمی کمپوست خانگی باکیفیت تهیه کرد؟ آیا از اماکن فروش انواع …

پاسخی بگذارید