آراد برندینگ
خانه / کمپوست خانگی / فروشگاه اینترنتی کمپوست گیاهی

فروشگاه اینترنتی کمپوست گیاهی

از بهترین کود های اُرگانیک که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای کود های دامی باشد، کمپوست گیاهی است. از مهمترین فواید کمپوست گیاهی می توان به بهبود خواص فیزیکی خاک اشاره کرد. افزودن هوموس به خاک نه تنها باعث تشکیل خاک دانه ها خواهد شد بلکه به افزایش لوله های مویین خاک نیز کمک خواهد کرد و در نتیجه هوای بیشتری به داخل خاک نفوذ می کند.
هوموس می تواند به دو روش متفاوت تلفات آب شویی را تحت تأثیر قرار دهد. یکی اینکه به علت تعرق، آب را از خاک به اتمسفر منتقل کند و دیگری اینکه جذب مواد غذایی از خاک را بالا برده و مانع از انتقال این مواد به زه آب ها می شود. کمپوست گیاهی از دیر باز در کشاورزی مورد استفاده قرار می گرفته است و هم اکنون نیز کشاورزان از فواید آن بهره مند می شوند.
شرکت بازرگانی تجاری ct7 معتبرترین فروشگاه اینترنتی کمپوست های گیاهی است. مواد آلی بکار رفته در کمپوست های این شرکت همواره باعث تقویت خاک شده و رشد و نمو محصول شما را ضمانت می کند. شما می توانید برای خرید اینترنتی انواع کمپوست های گیاهی با واحد فروش و بازرگانی شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا ما درکمترین زمان ممکن، محصول مورد نظرتان را در اختیار شما قرار دهیم. کافیست از طریق شماره های زیر با ما در ارتیاط باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش کمپوست

فروش انواع ورمی کمپوست خانگی باکیفیت

چگونه می توان یک ورمی کمپوست خانگی باکیفیت تهیه کرد؟ آیا از اماکن فروش انواع …

پاسخی بگذارید