آراد برندینگ
خانه / کمپوست خانگی / فروش اینترنتی کمپوست جنگلی

فروش اینترنتی کمپوست جنگلی

این نوع کمپوست معمولا از باقی مانده ی جلبک ها و گیاهان مرداب ساخته می شود که در طول زمان به صورت پیت درآمده اند. این کود اُرگانیک غذای بسیار مناسبی برای گیاهان می باشد و از غنی ترین کمپوست های تولید شده است. از این کود می توان برای فضاهای سبز، صیفی کاری و گل های آپارتمانی استفاده کرد و روش مصرف آن به این صورت است که برای باغبانی باید 5 کیلوگرم از آن را برای هر درخت استفاده کرد و با خاک های اطراف آن بخوبی مخلوط کرد. در صیفی کاری باید 2 کیلو گرم از این کمپوست را به ازای هر متر مربع از خاک بکار ببرید و برای گل های آپارتمانی باید به 10 درصد حجم گلدان این خاک را افزود.
از نکات دیگری که درباره تولید این کمپوست می توان به آن اشاره کرد، اندازه مواد اولیه است که در زمان تولید کمپوست بر کیفیت آن تأثیر گذار است و ماشین آلات صنعتی و بسیار بزرگی برای این کار وجود دارند که سهولت استفاده از خرمنکوب، این ماشین را به دستگاهی ایده آل برای خرد کردن بقایای گیاهی تبدیل کرده است.
شرکت بازرگانی تجاری ct7 به فروش اینترنتی کمپوست های جنگلی می پردازد و ما تنها فروشگاه اینترنتی مجاز برای فروش کمپوست های جنگلی می باشیم. جهت خرید این محصول می توانید با واحد فروش و بازرگانی این شرکت و از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

مطلب پیشنهادی

فروش کمپوست

فروش انواع ورمی کمپوست خانگی باکیفیت

چگونه می توان یک ورمی کمپوست خانگی باکیفیت تهیه کرد؟ آیا از اماکن فروش انواع …

پاسخی بگذارید