آراد برندینگ
خانه / کمپوست طبیعی / تولید بهترین کمپوست برگ

تولید بهترین کمپوست برگ

یکی از بهترین کمپوست های موجود در بازار برای تغذیه گل های آپارتمانی، برگ کمپوست می باشد. این کمپوست برای تغذیه کاکتوس ها و ساکولنت ها توصیه نمی شود ولی می توانید در منزل و آپارتمان برای تغذیه سایر گیاهان خود از آن استفاده کنید. در تولید کمپوست برگ از درختانی مثل چنار، افرا، نارون و انواع درختان میوه استفاده می شود که دارای رگ برگ های ضخیم نیستند و بهترین زمان برای تهیه این کمپوست فصل برگ ریزان پاییز می باشد.
برای تولید این کمپوست، برگ ها را در گودال های بزرگ می ریزند و با آبیاری رطوبت مورد نیاز آن ها را فراهم می کنند. برای سرعت بخشیدن به امر پوسش می توان از مقداری کود ازته مانند اوره استفاده کرد. در مرحله بعد یک لایه دیگر از برگ ها را روی آن می ریزند و مجددا عمل آبیاری را انجام می دهند تا برگ ها به آرامی پوسیده شوند. پس از مدتی هوادهی را با زیر و رو کردن محتویات داخل گودال انجام می دهند تا باکتری هایی که در فرآیند کمپوست سازی شرکت می کنند از بین نروند.
در شرایط نرمال می توان پس از ده ماه کمپوست مورد نظر را از داخل گودال ها استخراج کرد و برای از بین بردن تخم های علف هرز باید به پاستوریزه کردن آن پرداخت. برای تهیه برگ کمپوست مرغوب و درجه یک که فاقد هر گونه آلودگی میکروبی و تخم علف هرز است می توانید با واحد فروش و بازرگانی شرکت ct7  در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

کمپوست خانگی

بازار فروش کود کمپوست خانگی

آیا برای تهیه کود کمپوست خانگی در بازار با مشکل روبرو هستید؟کارشناسان فروش این مرکز …

پاسخی بگذارید